Kraver – TADC Krav Maga OSTRAVA

Aktuální informace o klubu

Pravidelně sdílíme aktuality a novinky klubu

Nový design stránek

I v této hodně ujeté době pro Vás připravujeme nový design tohoto webu. A budeme doufat, že se co nejdříve uvidíme v tělocvičně!!! Zatím si za domácí úkol opakujte techniky v rámci stínového boje, neb je to stejné jako online tréninky. Kdo chce, může se při tréninku natočit a poslat mi to ke zhodnocení wink nebo video nahrát na některou z platforem : Insta, FB…

 

s pozdravem Domácímu tréninku zdar!!

Dušan, Adam, Honza a nový web designer a administrátor webu Petr!!

Přerušení tréninků a informace

S ohledem na všeobecně již známý důvod, budou naše tréninky opět otevřeny, jakmile to situace dovolí. Sledujte klubový FB, Instagram, kde se budu snažit dávát aktuální informace o situaci. Taktéž, pokud chcete, mne můžete kontaktovat telefonicky nebo přes whats up aplikaci. Dnes ve 21.00 hodin je naplánován zkušební provoz on line tréninkových jednotek přes aplikaci ZOOM meeting. Dnes ve 21.00 je to pouze zkušební testovací sezení. Jakmile oveřime funkčnost systému, budeme vědět více.

 

Tak večer ve 21.00, link jsem posílal přes FB mesenger, kdo ho náhodou nemá, dejte mi vědět, pokud se budete chtít přidat.

 

S pozdravem Dušan.

Pozastavené tréninky...

Jak již všichni víte, naše tréninková aktivita musela být nařízením vlády pozastavena..opět….prý COVID nebo tak něco…jakmile se restrikce uvolní, budeme Vás informovat na naších kanálech FB , Instagram, twiter…doufáme, že se vrátíte v stejném, nebo větším počtu, než to bylo po minulém uzavření!!

Protože od 1.10.2020 je zvýšená hranice přestupkových jednání na 10000,-kč z původních 5000,- – tudíž je reálný předpoklad zvýšené tzv.” bagatelní ” trestné činnosti a po opadnutí restrikcí i jiných věcí. Jak se na to připravíte vy, je na Vás, každopádně bez Vaši přítomnosti na tréninku to nepůjde…zatím si můžete v domácích podmínkách zvyšovat fyzickou kondici sami…

 

za tým KM Ostrava Dušan.